ROMANA|ENGLISH
22.11.2019

MANAGER DE PRODUS

În vederea dezvoltării segmentului de business aferent programelor de loialitate și motivare, căutăm pentru clientul nostru, companie lider pe piața articolelor promoționale, cadouri corporate și servicii de personalizare,

Locație: Iasi
Nr poziții vacante: 1

Cerințe:

- studii superioare în curs sau absolvite;
- experiență de minim 1 an în domeniul specific de activitate sau conexe acestuia;
- atitudine pozitivă, personalitate optimistă și motivată;
- abilități excelente de comunicare și ascultare;
- orientare către client și rezultate;
- capacitate de organizare și planificare;
- seriozitate și perseverență în atingerea obiectivelor propuse;
- spirit intraprenorial, persoană autonomă, cu inițiativă;
- bune cunoştinţe de operare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
- cunoştinţe de limba engleză - nivel mediu / avansat.

Constituie un avantaj:

- expertiza anterioară în conceperea, realizarea sau promovarea de soluții IT, platforme e-commerce sau programe de loyalty & rewards.

Responsabilități:

- dezvoltă portofoliul de clienți și rețelele de colaborare ale companiei;

- elaborează sși propune strategii de promovare a produselor și serviciilor în vederea creșterii cotei de piață;
- promovează și susține managementul inovării și schimbării în cadrul organizației;
- supervizează echipa tehnică și coordonează activitățile de dezvoltare a structurilor organizaționale inovative;
- elaborează planul de marketing pentru produsele/ serviciile inovative și coordonează lansarea acestora;
- se implică activ în procesul de stabilire a prețurilor produselor;
- elaborează previziunile financiare aferente proiectelor de dezvoltare de produse;
- planifică vânzările pentru produsul nou sau îmbunătățit;
- menține o bună relație cu partenerii, colaboratorii, clienții din portofoliul companiei, oferind la necesitate asistenţă şi consultanţă acestora;
- urmărește atingerea obiectivelor agreate și întocmește rapoarte periodice de activitate;
- monitorizează respectarea standardelor de calitate pentru materialele de promovare a produselor;
- participă la îmbunătățirea instrumentelor de promovare ale companiei.

Beneficii:

- sesiuni de training specific activității și suport în procesul de integrare organizațională;

- posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul unei companii - grup de firme cu operațiuni la nivel european;
- pachet de beneficii corelat cu nivelul de experiență și performanță profesională;
- oportunitatea de a activa într-un domeniu de actualitate și interes economico-social major.

Vrei să te alaturi unei echipe de profesioniști, în vederea dezvoltării segmentului de business aferent programelor de loialitate și motivare? Trimite-ne un CV actualizat la adresa de email jobs@train2perform.ro.

Galerie foto