ROMANA|ENGLISH
21.10.2018

Back Office Agents - Franceza, Brasov

Clientul nostru este una dintre companiile multinaționale lider în domeniul Business Process Outsourcing, prezent la nivel global în peste 40 de țări, cu peste 70 de mii de angajați.

BACK OFFICE AGENTS - FRANCEZĂ, BRAȘOV
Pachet de Relocare Inclus

Locație: Ai fi dispus să te relochezi pentru a-ți îndeplini visul profesional? Acum ai ocazia să lucrezi și să trăiești în orașul declarat ca având cele mai bune condiții de trai din România: Brașov.

5 motive pentru a te reloca:

- Beneficiezi de susținere în procesul de integrare in cadrul organizatiei;
- Beneficiezi de un pachet de relocare/sprijin;
- Ai șansa de a te dezvolta profesional într-un mediu de lucru plăcut;
- Sparge monotonia. Descoperă un oraș nou, oameni noi, provocări noi;
- Trăiești viața la înălțime la propriu și la figurat. Brașovul este la peste 1020 de m altitudine.

Centrul operațional de la Brașov, unul dintre cele patru sedii deschise în România, oferă servicii multilingve asociate activităților de Contact Center (Outbound și Inbound) și Back-Office, specializate în gestionarea și consolidarea relațiilor cu clienții și partenerii, la nivel internațional.

Cerințe:

- cunoștințe de limba franceza la nivel mediu / avansat;

- cunoștințe de limba engleza la nivel mediu;
- studii medii sau postliceale;
- cunoștințe operare PC și viteză de tehnoredactare;
- bune abilități de comunicare;
- perseverenta și focus pe îndeplinirea obiectivelor stabilite;
- persuasiune și proactivitate;
- atitudine pozitiva si orientare catre client;
- capacitate de adaptare, spirit de echipă, atenție la detalii.

Responsabilități:

- operarea in baze de date online, atat ale companiei cat si ale clientilor acesteia; preluarea de informatii / date si inregistrarea sau modificarea acestora in linie cu solicitarile si procedurile de lucru stabilite;

- respectarea politicilor companiei si a reglementarilor in vigoare cu referire la prelucrarea si protectia informatiilor / datelor;
- oferirea de suport / sprijin si colaborarea proactiva cu membrii echipei de proiect - colegi, in scopul respectarii standardelor de calitate, agreate cu clientii companiei;
- verificarea in mod constant a informatiilor / datelor procesate in scopul pastrarii acuratetii si revizuirea acestora prin actiuni specifice, atunci cand este necesar;
- promovarea imaginii companiei in relatia cu clientii prin atitudine, cunoştinţe asimilate şi deschiderea de a veni in intampinarea cerintelor aferente proiectelor / activitatii.

Beneficii:

- prima de relocare / instalare;
- training-uri specifice activității;
- pachet salarial peste media pieței;
- bonusuri de performanță lunare;
- posibilități de dezvoltare profesională într-o companie de nivel internațional;
- asigurare medicală privată;
- mediu de lucru profesionist si plăcut.

Obține un job la înălțime! Trimite-ne CV-ul tău pentru unul dintre liderii mondiali ai industriei de Outsourcing, la adresa de e-mail: jobs@train2perform.ro.

Galerie foto