ROMANA|ENGLISH
19.11.2020

PHP Developer

Recrutăm pentru clientul nostru, companie cu tradiție de peste 15 de ani pe piața națională și internațională de construcție, dezvoltare branduri și comunicare strategică,

PHP DEVELOPER

Locație: Iași
Nr. poziții vacante: 1

Cerințe:

- experiență în programare de minimum 2 ani;
- portofoliu de website-uri realizate;
- cunoștințe medii de limbaj de programare PHP;
- experiență de 1+ ani cu Framework PHP MVC (Codelgniter/Laravel);
- cunoștințe medii de HTML, CSS, JavaScript (AJAX, jQuery), Bootstrap;
- experiență în dezvoltarea de magazine online;
- cunoștințe de bază Linux;
- cunoștințe de bază Adobe Photoshop în vederea pregătirii design-ului (PSD to HTML);
- folosirea unui sistem de versionare (GIT);
- documentarea codului și folosirea normelor de formatare și organizare a codului;
- bune abilități de comunicare și lucru în/cu echipe multiple;
- capacitate de organizare si planificare a activităților/proiectelor alocate, în funcție de prioritate.

 Responsabilități:

- participarea la întregul flux de dezvoltare a platformelor de servicii web;
- dezvoltarea și întreținerea/mentenanța produselor companiei realizate pe tehnologiile web: Codelgniter, Laravel;
- respectarea, rafinarea și îmbogățirea politicilor tehnice ale companiei referitoare la performanța produselor web, SEO.

Beneficii:

- suport în procesul de integrare organizațională și accesarea unui mediu de lucru care facilitează asimilarea rapidă a informațiilor;
- pachet beneficii corelat cu experiența și performanța profesională;
- optiuni de program flexibil de lucru, atât în sediul companiei cât și de acasă;
- perspectivă și posibilități de dezvoltare în IT si domeniile creative.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă specializată și capabilă să ofere suport total în conceperea și realizarea succesului pentru branduri corporate și de produs, trimite-ne un CV actualizat la adresa de e-mail: jobs@train2perform.ro.

Galerie foto